| babygirlƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ a răspuns:

Eu o prefer pe prima, Morning After Dark (Featuring Nelly Furtado & SoShy) imi place foarte mult si in ultima vreme o ascult de fiecare data cand am ocaziawinking

8 răspunsuri:
| darkstar a răspuns:

A 3-a! dar si celelalte sunt frumoase

| Absenta a răspuns:

Prima, imi place subiectu melodieilove struck
desii inainte nu ma prea interesau vampirii, insa de cand a aparut seria amurg=p~
m.am dilitlaughing
oricum tare melodia

| georgiana a răspuns:

Prima melodie.

| Dj Boalca a răspuns:

Aiurea melodiile... dintre astea trei aleg si eu pe prima ca e mai veche

| RainDrop a răspuns:

Ia asculta tu si hans-never change, tio dau sa o dedici pentru iubitul tau (daca ai )sau pentru viitorul iubit happy

| emy_8408 a răspuns:

A doua si a treia, imi plac ffff mult.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiesto cu Nelly. e destul de draguta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima, pe celelalte nu le stiu happy.