| Anna_3507 a întrebat:

Va place sa faceti puzzel-uri cu 1000 piese?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aha, si in timp ce le fac, mai arunc cate-o piesa-doua pe ferestra, ca sa termin mai repede. oh go on rolling on the floor

| Elena1234456 a răspuns:

Daca scrie 2-4 ani pe ele, e simpluhee hee imi ia doar 5 ore laughing.

| αndï a răspuns:

Mai bine ma frec de covor laughing

| juniper a răspuns:

Am primit unul de Sf. Nicolae si l-am terminat in 5 zile.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Cum sa nu! Daca sunt singura imi i-a cam 10 ore daca am o prietena 8 daca am 10 prieteni cred ca termin in 3 ore.Sincer nu-mi place sa fac puzzel-uri.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Am vazut pe la copii dar mai bine beau o berewinking

| geoolina a răspuns:

Niciodata nu ma reusit sa fac unul dar as incerca daca as avea cu cine adica cu o prietena sau mai multe

| Saturday a răspuns:

Cateodatalaughing. am si eu aduse cadou de la o vecina care lucreaza cu sotul ei in Italia...am vreo 6 dar doar 2 le-am facutlaughinglaughing

| DonAnonymius a răspuns:

E complicat si pierzi destul de mult timp.Mai bine ai citi o carte, mie nu prea imi plac puzzle-urile cu asa multe piese!

| カルメン a răspuns:

Can aveam 23 ani ma apucasem sa fac unul cu mama nu au trecut 2 ore si ma saturasemlaughing l-a terminat mamabig grinlaughing)apoi l-am pus intr-o rama(era un peisaj superb) si l-am pus in ca, era mea:X imi placea multhappytie iti place?

| カルメン a răspuns:

Scz am vrut sa zic 13 anilaughing)

| Aviiana a răspuns:

Da, dar imi i`a 3 ore laughing.

| oargamarina a răspuns:

Daaaa am facut unul din 5600 de piese am stat la el o zi jumate

| theboss a răspuns:

Poate puzzle-uri, nu puzzel-uri...:p