| anonim_4396 a întrebat:

Va place Sherwood-Dungeon? Daca da ce lvl aveti? Multumesc!

42 răspunsuri:
| Smecherul_3765 a răspuns:

Am eu lvl 38

| sebi1687 a răspuns:

Va spun la toti ca in sherwood nu conteaza levelul! eu is level 57 si bati multi cu level peste 200 deci nnu conteaza! eu zic ca merit funda

| Balan_Boss_Andrey_1987 a răspuns:

Eu al lvl 9

| NicoNicolici a răspuns:

Nu prea joc.dar am lvl 12

| OrlandoBloom a răspuns:

Si mie imi place.Am level 29 si am niste arme de pici in cap(Skull Axe am vreo 8. diferite culori)am Mindfire Chaos Sword, am Frost si Stormcaller Four Bladed si Twin Bladed(doua rosii si una albastra).Imi place tare mult jocul.Pa happy.

| nareil a răspuns:

Eu sunt la 835.

| bailestimarius a răspuns:

Imi place jocu am ilv 30 am un unicorn

| Pop_Emanuel_1905 a răspuns:

Eu ieri m-am facut level 13567, dar levelul maxim nu e 25, are lvl infinite serwood dungeon

| cosmin850 a răspuns:

Eu am lvl 11