| Radieră a întrebat:

Vai, mi-e frică! Mamiii! http://i.imgur.com/ogZSj.png

22 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Mă-sa lu` Radieră...i-e frica copchilului tău...

| PinguinuL a răspuns:

Radiera! te cheama mama ta!

| Cretaker a răspuns:

Poate chiar era vorba despre mă-ta?

| ViezurE a răspuns:

Ratatul ăla mi-a dat şi mie mesaj...E un copchi prost.

| ViezurE a răspuns:

@daygum
Mersi pentru voturi virginule.Se vede că eşti prost că dai mesaje tuturor, tu ştii româna fraiere? în mesaju meu ai scris"mata in mm"Inteligentu flocilor.

| AudImagini a răspuns:

O vai. O nu. O Dumnezeule.
Oare câte persoane au poza asta la profil?!

| Bujîe a răspuns:

Cred c-o să-mi schimb avatarul D:.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

*snap*
Ce-am crezut ca ești bujie.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Am crezut ca esti Bujie...Iăd

Răspuns utilizator avertizat
| LittleSue a răspuns:

A vrut sa demonstreze ca stie sa desparta in silabe.

Răspuns utilizator avertizat
| Radieră explică:

Damn,ce,n-am voie?

| Piuliță a răspuns:

Bai ce nesimtit.cum poti ma s`o plagiezi pe unica bujie? i`a vezi acum ca isi schimba avataru, ti`l schimbi si tu?

| Aleqa a răspuns:

Idem Mititiceii...puppy dog eyes Mi-e frica sa aaps dupa cee mesaj ai lasat.laughing) Pe langa asta.laughing Unde e intrebarea?tongue

| Aleqa a răspuns:

Aaaa...si mersi pentru Stupid.happy

| Daygum a răspuns:

Se vede că nu ai trecut de perioada pubertăţii, ţi-am trimis mesaju ăla cu un scop. Că văd că scrii cu diacritice, dar uneori te bat semnele de punctuaţie. Iar când înjuri pe cineva, înjură-l corect Metin. Apropo mi s-a rupt Radiera de la creion.

| Daygum a răspuns:

@ViezureAkaPedochu Citeşte încă odată mesajul ruginitule, n-am scris cu diacritice din cauză că eram pe mobil, am trimis mesaje doar la tine şi radieră pentru că aţi comentat ca doi rataţi la o întrebare de-a mea.
Assasynul99 fantoma asta nu ştiu de unde a apărut, nu i-am trimis nici un mesaj.

| lookinback a răspuns:

Tu si Bujie sunteti frati gemeni? laughing

| the1answer a răspuns:

Ce intrebare e si asta?

| Holyman a răspuns:

Si mie mi-a dat mesaj smirghelul ala prost! Si pana la urma ce avatar are prostul ala ca nu il inteleg? Rasa lui de cimpanzeii caruia el ii spune familie!

| MiticaAlina a răspuns:

Nu pic asa usor in plasa