| Sconcsiş a întrebat:

Vai sărăcuţul de el, ce generos e. Şi-a "donat" şapca. Zici că ar fi făcut un gest incredibil de frumos.
Oricum uitaţi-vă şi la comentarii să vedeţi câţi analfabeţi găsiţi
http://www.bestmusic.ro/stiri/adrian-tutu-sapca-norocoas a+97131.html

12 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Sconcs, e ceva normal în țara asta? Nu.
Așa că...nu este de mirare.

| Kazimir a răspuns:

Heh se intampla happy mie mi se rupe de sapca lui. as baga rahat de caine in ea...

| Bastet a răspuns:

Sconcşii puthappy

Răspuns utilizator avertizat
| LastChance a răspuns:

Se pare ca ai o obsesie cu micul muc.

| Deny1333 a răspuns:

De ştire nu mă leg, or s-o facă mulţi oricum.
Dar comentariile... analfabetism şi prostie cât cuprinde. Văzusem şi eu un comentariu mai "răsărit" pe acolo şi când vroiam să zic că tipul/tipa ştie română, poc un "ca" minunat.
Damn! Şi se ceartă ca disperaţii, unii ţin cu Iustin, ceilalţi cu Adrian. N-am ce zice, compune versuri frumoase şi hai să zicem că dansează drăguţel [măcar dă din cap şi din mâini, nu din fund], dar nu prea are voce. Iustin are voce splendidă, dar are aspectul ăla de "tocilar" după părerea maimuţelor neevoluate, de aici şi alte critici.
Asta e, hai să lăsăm analfabeţii să "vorbească" în numele României, pe noi oricum nu ne ascultă nimeni.

| bombănucleară a răspuns:

Aceasta donatie e mai ceva decat un cec de 120 000 de euro. Data viitoare la romanii au talent sa puna ca premiu peruca lui Mihai Petre.

| FucktheSystem a răspuns:

Ce caută Adrian Puțu pe un site numit www.bestmusic.ro? Doar de curiozitate...

| Bixx a răspuns:

Deci practic"generosu' " a facut un gest nobil. Ai gresit categoriaa laughing

| BloodPrison a răspuns:

Dik,tare mult costa o sapca
Pot lua si eu un tricou rupt si zic ca-i noros si il donez lu basesculaughing

| Tasya05 a răspuns:

Si ce? Adrian Tutu e superrrr! Ador melodiile lui? A facut un gest dragut. Era sapca lui norocoasa. Oricum ce avetii totii cu el? Este superb! Are niste melodii care chiar sunt unice! Nu rock-ul vostru satanist! Deci Shut Up! Tutu Adrian e cel mai tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și dacă își dona olița, tot aia era pentru mine.