| anonim_4396 a întrebat:

Vand cartea sandra broun fuga de celebritate. cine este interesat?

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

Imi pare rau, dar o am sad. Am cumparat-o acum cateva luni, parca laughing mi-a placut, a fost interesanta...eu,in locul tau as pastra-o sau as da-o cadou, pentru ca nu cred ca cineva o va cumpara. "la mana a doua-a"winking

7 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Am si eu cartile de sandra brown (asa se scrie), le am gasit la cineva si mi le a dat, dar nu mi plac pentru sunt destul de pornografice si prostesti.

| Maximus a răspuns:

Am citit o data demult o carte de Sandra Brown de dragoste dar sincer chiar nu mai stiu cum se numeste si nici personajele : Tot ce mai retin este ca erou doi indragostiti Fata era mai matura ca el iar el era redus mintal, dar se iubeau reciproc atat de mult incat nu puteu trai unul fara celalalt! Sincer chiar as vrea sa o mai gasesc cine ma poate ajuta?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da aveti carti si in format electronic? daca da, add pe "neboonika_ta" vash fi recunoscatoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cartea cu sandra brown o mai i-ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O cumpar eu dar cat costa astept raspuns

| Meow007 a răspuns:

Vreau sa scap de ea

| Meow007 a răspuns:

Mai am o carte de sandra brown sa nu trimiti flori.big grinbig grinbig grin