| Pitiicu a întrebat:

Vand cont darkorbit lvl 13 8 drone:1 iris 7 flax, 12 lf3 2 puncte cercetare, 15 generatoare pe 2000 uri, nava goliath,

9 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Taci si intra pe league of legends

| AlinaaAli a răspuns:

De categoria Afaceri & Financiar nu ai auzit?

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Ma speri.

| CautNume a răspuns:

Ai capacitatea de a citi?

| GhostStar a răspuns:

Iti dau nava anti-trolli vrei?

| Syter a răspuns:

Accepti pe un cont de tanki cu rank de warrant officer 2, cu izida m3, freeze m0, am si viking m0, swamp m0, am si cristale.
Nu zau, aici ti-ai gasit sa faci "afaceri"?

| DarkOrbitSF a răspuns:

Schimb cont dark orbit cu Cont Nfs World. doresc seriozitate numi veniti cu chstiii de genu. "da-mi datele de la cont. ca sa nu stiu ce " sau cu tot felul de prosii de adormit copii contul are drone level 16 +apis(level16 si el) Kbot gg pet 14 cu seprom x1= 11-12k cam asa dauwinking 28 pct reg. SERVER: gl2. contul e bun. am 100k x4 400k x2 100k x3! 2 havoc si zeta aproape completa. Ps vreau un cont cat de cat bun... level 40+ cu masini calumea lasati-mi mesaj sau add assss_gredy sau alecu_9999 big grin

| Ronaldo_Darius_1921 a răspuns:

Eu ma goliath 3 deign 1iris 6flaxuri toate lv 6 3 lf3 3lf2 3generatoare cu 10. 000uri 10 generatoare 2000uri 10puncte cercetare si fara hack si fara a baga bani in joc iti trebuie doar rabdare

| stefandaniel2012 a răspuns:

Damil mie
ca il cumpar