| mariusrap a întrebat:

Vand cont metin2ro hydra corp warrior lvl 61 fms+9 de duel iteme+9 cu 50 mil yang pe el 20 bilete v2. frizura pe el schimb sau pe bani( nu accept alte jocuri doar bani sau schimburi preferabil baia mare)

4 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Daca iti dau buna ziua mi-l dai?

| Drack550 a răspuns:

Iti dau eu cont level 250 valmondial level 250 shaman (ii noul Mondial ) da-mi add la silviu_zomby@yahoo.com.Ti-l arata cu teamviwer daca vrei

| savarsit a răspuns:

Add: dany_cs_4ever75 am o oferta

| dexaaa a răspuns:

De ce nu il dai tu moca?batting eyelashes e mult mai simplu si plus de asta e doar un cont metinlaughing.