| 3rdWW a întrebat:

Vand tampoanele folosite ale lui Giastin Bibar. Comenzile se pot face chiar aici, chiar acum!
Odata cu acestea veti primii si setul de servetele Chuck Norris si cerealele Lady Baba.
Pret negociabil.
Comenzile se pot face chiar aici, chiar acum!
Grabiti-va cat mai sunt calde!

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Lasa-le sa se strice.

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cine ar cumpara asa ceva?
Singurul motiv pentru care le-as lua ar fi sa pun cainii sa le adulmece si sa mearga dupa Giastin sa il muste de fundu ala de p. ponar si sa se pi*e pe fata lui de mare cantaret!
*trollface*

| NOBODY a răspuns:

Eu vreau doar cremvusti

| 3rdWW explică:

@Enigma, imi era lene sa caut linkul.

| Enigmă a răspuns:

Branza, sa te invat ceva.
Cand eu iti spun o chestie nu trebuie sa o postezi pe TPU fara sa imi pui si drepturile de autor rolling on the floor.

Ai uitat sa scrii partea cu
Si un mesaj din partea sponsorului:
"..."

| Quest a răspuns:

Fii atent, Sa ai mare grija cui vinzi Tampoanele lui Bieber ca astia-s in stare sa-l cloneze...

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Nu se poate!
Ce oferta!
La comand chiar acum!
Cat costa?
Sunt bune pentru foc

| Phaey a răspuns:

Ba, ce va fraiereste branza... Giastin nici macar nu a ajuns la pubertate, da' pai sa mai fie capabil si de procreare?

| SmilePlease a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor doamne! cea mai tare reclama posibila! rolling on the floor aa vreau si eu niste cereale Lady Baba sa le dau la porci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Missphae22 e un geniu!