| anonim_4396 a întrebat:

Vara, ziua, cald, frumos, eu la plimbare in parc.
Vad o mamica tanara cu un copilas de cativa anisori.
Ea, inalta, supla, frumusica.
Copilul vine spre mine cu bratele intinse:
- Tati, tati...
Fara sa-mi dau seama gandesc cu voce tare:
- As vrea eu...
A auzit, nu s-a suparat, a zambit:
- Te cred...
Daca nu era maritata poate imi incercam si eu norocul... asta e!
Imi vad de drumul meu si la un moment dat aud:
- Hai acasa Maria, ne asteapta mama la masa!

5 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Esti un martalog obsedat sexual, ti-ai fi incercat pe dracu norocul. Crezi ca mor femeile dupa tine daca tu salivezi la ele? Esti un ratat singurel tataie.

| gogu220 a răspuns:

Mama însemnând bunica copilului, sau dădaca a ieşit cu copilul în parc şi tu ai ratat conbinaţia.

| danbnz a răspuns (pentru gogu220):

Nu am apucat sa bag completarea la timp.

Asa am crezut si eu initial, ca vorbeste de bunica.
Eu bag ture cu bicla pe acolo. Dupa o perioada de timp le-am mai vazut in parc cu familionul intreg, probabil ca stau prin apropriere.
Ghici ce?
Erau surori!

| gogu220 a răspuns (pentru danbnz):

Deci tipa asta tinerică şi frumuşică este mătuşica Mariei. Bun aşa.
Jar pe ea, că vad că îi plac copii.

| adishorMS a răspuns:

Oau, rolling eyes