| JustLikeMe a întrebat:

Vesti bune am terminat COMICUL despre bunatate si lacomie l-am postat, dar n-am facut cu animale scuze. Pareri...
http://imgur.com/QXxhv? full

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Sunt băiat!? *se duce la baie să verifice*

| Muflă a răspuns:

*se întoarce de la baie*
Yeeeeee nu mai trebuie să port chiloți tanga!

Răspuns utilizator avertizat
| Malvina24 a răspuns:

Data viitoare scrie numele personajelor cu o alta culoare sau mai evident langa personaj si replica pe care acestea o spun putin mai ordonata.Greu am inteles ce vrea sa spuna.

| Loome a răspuns:

NU AM NICI CEA MAI VAGA IDEE de unde incepe si unde se termina. si nu am inteles nimic xD

| andreeaemmma a răspuns:

Fain!
Mesi ca mai bagat si pe mine...
Nu am crezut ca o sa ma bagi

| odudăcoaptă a răspuns:

Http://i.imgur.com/zHgxo.png drate 3 lei juma intrarea? las-o balta! imi mai si pierd timpu citind

| JustLikeMe explică:

P. s. imi pare rau daca cineva e dezamagit

| JustLikeMe explică:

Asta e ce vreti e primul medu comic big grin fara suparare

| oanawww45 a răspuns:

Multumesc mult happy. A fost dragut.