| LaughOutLoud a întrebat:

M-am hotarit sa fac un comic si am facut un fel de "trailer" ca sa vad ce parere aveti despre grafic.desi pot si mai bine acesta este inceputul.
http://imgur.com/U60Sm? full
Si m-ar ajuta un sfat:cum sa fac comicul sa apara pe toata pagina adica fara sa scrie imgur si toate celelalte.

11 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Genial bro. Eşti ca...Bill Gates varianta cu IQ-u` mai mic cu 159big grin

| ViezurE a răspuns:

Pfff iar comics cu excursii? Plus mai lucrează la grafică, dawg.

| Șâret a răspuns:

Ce trailer promițător.

| Mişaaa a răspuns:

Încă unu'/una care o să umple categoria de mizerii. Frumos...

| CastorR a răspuns:

Imi place parul meu de rocker!
http://myfacewhen.com/183/
Si faci asa. odata ce ai termiant comicul si l-ai pus pe imgur, dai click pe el si o sa til dea pe toata pagina. Apoi pui linkul cand e pe toata pagina si gata.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Ce scurt e.

| yomisam a răspuns:

Mai ai de lucrat la grafica, in rest pare OK

| LaughOutLoud explică:

Multumesc ErorR

| EdiT a răspuns:

Deci eu m-am saturat de cate comicuri de genu am vazut... Dar sper sa fie diferit * toarna aghiasma pe unitate si pe monitor*

| Me_3490 a răspuns:

Plz, baga-ma si pe mine in comic, plz.

| PotatoMustDie a răspuns:

Nu ma intelege gresit, e OK, dar nu poti sa te astepti la grafica daca e facut in paint.