| Barajag a întrebat:

Vi s-a intamplat sa vi se rupa o imbracaminte in public, iar aceea ruptura sa fie in zone intime?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vara nu port lenjerie intima si pe ultimul vapor avea guri de incarcare cu piulite fluture si in fuga la manevra cand am trecut pe acolo m-i sau agatat pantalonii ca ii facusem taieturi de aerisire ca era ff cald si sau rupt ai naiba in asa fel incat mi-a cazut un crac de la pantalon si am ramas cu o buca afara si... nu era nimic daca nu eram in fata castelului sub ochii comandantului si a 2 pilotii care radeau de mama focului in comanda, m-i sau mai rupt in fund dar nu m-a vazut nimeni tongue

25 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Da, mi-am agatat fusta intr-un gard si s-a rupt cat o palmalaughingAm avut norocul ca s-a rupt in zona genunchilor whew!

lolita
| lolita a răspuns:

Da, purtam un maieu cu bretelele destul de fine, si una mi s-a rupt (in discoteca). mentionez ca nu purtam sutien laughing a fost destul de jenant. m-am pus iubitul sa rupa si cealalta bretea si asa le-am innodat dupa gat, final fericit laughing

| selef a răspuns:

Da.

eileen
| eileen a răspuns:

Mie mi s-au rupt indispensabilii o data, erau prea stramti si m-am aplecat sa iau ceva si poc, s-a rupt ata dintr-o parte. Problema era ca aveam o fusta alba pe mine si nu puteam sa ii dau jos, m-am dus la baie, i-am legat cat am putut eu de bine desi nu prea aveam ce sa leg si toata ziua am stat numai cu mana in sold sa nu imi pice. A fost total jenant!

| anonim a răspuns:

@aleya, tu de unde ai mai venit aici sa ne tulburi linistea, mama draga?laughing

| anonim a răspuns:

@aleya-NUUUUUUUUUUUUUU! venim noi acolo.la cum arati..., sigur se merita.tongue laughing

| borsec a răspuns:

Nu, tie?

Janina
| Janina a răspuns:

Nu, Doamne fereste! laughing
dar apropo de asta ieri am vazut pe unul pe strada care avea pantalonii rupti in fund laughing

| eeeeeeeeee a răspuns:

Mie nu, dar unei colege de liceu i s-a intamplat.pai daca avea niste pantaloni atat de stramti! cu hainele mele lalai nu cred ca am sa patesc asa ceva.

| guess_who a răspuns:

Dar eu care mi-am patat bluza cu inghetata la mare, pe canicula aia? A trebuit sa-mi dau jos bluza si mi-am pus peste fusta care era mai lunga, plus ca m-au acostat unii de la o agentie sa vin la casting cum aratatm! rolling on the floor

| maya_4030 a răspuns:

Da, stand pe-o banca in parc cu o prietena si admirand peisajul mi-am agatat pantalonii si cand m-am ridicat mi-am tras un buzunar de piele pe una dintre fese, cum nu aveam nimic la mine cu ce sa acopar mi-am zis asta e, tot trebuie sa ajung acasa, pe drum cei care-si intorceau capul imi ziceau ca-s buna rau si ca sa-mi salvez ce mai puteam din mandrie intorceam si eu capul si le zambeam intr-un mod cu foarte multe intelesuri, prietena mea a zis ca-s nebuna dar radea ca toanta happy

| maya_4030 a răspuns:

Pt. Bro
se vede acum? tongue
pentru. eileen
indispensabili? esti sigura ca asta ai vrut sa scrii?

| maya_4030 a răspuns:

Au revenit happy

| maya_4030 a răspuns:

De la Oradeawinking vreti sa plec? big grin

| maya_4030 a răspuns:

Multumesc, esti foarte dragut, data viitoare cand mai trec prin Bucuresti promit solemn sa te cautwinking

| maya_4030 a răspuns:

Pt Cinu,

eu inteleg ca barbatilor li se cam "balangane" de lume dar chiar asa si la propriu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat dar li s-a intamplat unor colegi de-ai mei. E jenanta tare situatia.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar uneori cind o colega se apleaca ma trezesc ca rup o bucata de pinza. Sa vezi ce reactie are aia cind aude piriitul si instantaneu duce miinile la funduletz rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleya pune si tu o poza la avatar, vrem sa apreciem noi big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleya oups si te intrebai de ce ti-au disparut punctele? Pai au lesinat si au cazut sub masa rolling on the floor Eu asa patesc cind vad o gagica misto si trebuie sa-mi faca fata respiratie bushon la bushon sa ma readuca la viata laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar mi s-a intamplat sa merg dintr-un capat in celalalt al orasului cu shlitzul desfacut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Aleya cum sa pleci? Mai bine hai prin Bucuresti sa-ti arat frumusetile orasului big grin tongue Adica gropi, santiere, aurolaci, desi nu o sa le poti admira din cauza prafului care-ti intra mereu in ochi rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleya sigur ca sint dragut, doar mi-ai vazut poza la avatar big grin tongue
Lolita trebuia sa arunci maieul si gata, Sint sigur ca ai fi facut furori rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anna ce pacat laughing

| Lady_8039 a răspuns:

Of, da! happy Aveam o pereche de pantaloni la care tineam foarte mult si m-a mancat pielea dupa antrenamente sa fac roata… Inainte sa ma schimb, nu imi trecuse prin cap… si nah, inevitabilul s-a produs, s-au rupt exact in locul care trebuia sa ramana acoperit. Evident, am gasit o solutie de camuflare (legand un hanorac pe solduri si largind bretelele ghiozdanului) dar pasii de furnica mi-au lungit agonia tongue A fost penibil, umilitor!