| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

Voi ati observat ca LadyJ are o replica celebrabig grinesteptilor!
,, se uita pe geam si o vede pe Sfanta Gadovia care mananca iaurt cu fructe"

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

E singurul cuvant pe care il poate scrie corect

| Bya132 a răspuns:

Băăă
Nouă nu trebuie să ne spună! Știm deja xD

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Sfânta Gadovia mănâncă Danonino

| AudImagini a răspuns:

*se duce şi fură iaurtul de la Sfânta Gadovia*

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai nu suntem desteptii? ea aproba ceea ce suntem

| DudaYeah a răspuns:

Ma, macar "fata" e sincera. aproba ceea ce suntem.isi da seama ca noi ink gandimwinking

| Työlki a răspuns:

Wooaai,poti sa ma faci idioata,cretina, proasta, handicapata dar nu desteapta! Nu ma minti!

| Reew a răspuns:

*se uita cu binoclul la eticheta iaurtului Sfantei Gadovia si vede ca e expirat*

| FreshDreams a răspuns:

La mintea ei, m-as fi asteptat sa zica "destept-ilor"
laughing

| lawe_3454 a răspuns:

Sfinte Ceka care ai coborât din pom să îmi omori furnicile de pe birou, se fac discuții pe seama lui LadyJ? Ea e o altă fată cu muci care a ascultat uuu babe de 10 x n la a 2. Shoot'em up.

| LifeIsFullOfColour a răspuns:

Pai noi suntem destepti...laughing.dar ea cum e:,, desteapta,,?