| UnicornulFericit a întrebat:

Voi ati plans la filmul "Lista lui Shindler "? am tot auzi ca voi plnge, ca e un film sentimental dar ce sa vezi, n-am plans deloc... ce alte filme din astea forte triste mai stiti?

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Vrei sa plang eu pentru tine? sad

P.S. Wrong category.

| AudImagini a răspuns:

Eu am plâns ( da bă am plâns, mamă ce chestie.__. ) la documentarul ''Earthlings''

| ɔɐıɔ a răspuns:

Eu n-am plans la nici un filmwinking

P.S. D/S e pentru tine baiete

| HepiBăluuns a răspuns:

Tu pomenesti de sentimentalisme si bocituri la t/a une` trebuie` sa pocnim de ras?raised eyebrows

| totGumã a răspuns:

Exista categoria 'filme si seriale'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am plans la un documentar mai exact Earthlings dar m-a si facut sa inteleg si sa-mi dau seama de anumite lucruri.Merita vazut.