lolita
| lolita a întrebat:

Voi aveti cosmaruri? eu azinoapte am avut unul: se facea ca trebuia sa merg la o nunta si nu -mi gaseam nici o rochie pe plac. crying

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se facea ca numaram oile.Cand ce sa vezi? Senzational si in exclusivitatea ma ataca o oaie.Si o dau cu ea parte in parte pana obosim amandoua.Ma trezesc obosita ca naiba din duelul asta si a doua zi am dormit pe bancilaughing

| hândel a răspuns:

Ce coincidență! Și eu am avut azi-noapte un coșmar, numai că-n loc de rochie, eu nu-mi găseam contul de pe TPU. D-asta am intrat acum pe site, să mă asigur că a fost doar un cumplit coșmar. laughing

| cretzufinish a răspuns:

Si cosmarul propriu zis a fost ca ai mers dezbracata?laughing

| juniper a răspuns:

Am cosmaruri, dar eu le controlez, deci eu decid daca sa fie un vis frumos sau un cosmar happy

| madalicious a răspuns:

Da. eu am avut un vis urat tare.laughing Ma urmarea unul ca luasem niste monezi cica cu un blestem in ele.

| bblock69 a răspuns:

Eu am visat ca eram foarte foarte bogat...
Cand m-am trezit...eram la fel de sarac ca atunci cand am mers la culcare laughing
Asta da cosmar! laughing

| Zâmbărici a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorda, asta da cosmar,
Eu am avut un cosmar...pfoaaaaa :se facea ca a doua zi o sa imi stea parul ca o vrajitoare si asa a fost...laughingCand a venit mama la mine sa ma trezeasca s-a speriatrolling on the floorsi mi-a zis ca dorm ca in filme.
No ce sa mai inteleg?laughinglaughing

| Daiana90 a răspuns:

Normal ca am si nu vrei sa stii cum sunt ale mele.cand eram mai mica(acum cativa ani) visam ca sunt intr-o padure si sar lupii pe mine, am mai visat ca alerga o gorila dupa mine si o gramadalaughingrolling on the floor deci crede-ma ca ii chiar frumos al tau pe langa terorile melelaughing si in plus ce ai visat tu nu suna deloc a "cosmar".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rar imi amintesc visele. Acum vreo 2-3 ani, m-am speriat groaznic dintr-un vis pe care nu mi-l amintesc si n-am mai dormit doua nopti laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut:ca alerga dracula dupa mine...happy

| *Lyttle.me* a răspuns:

Eheelaughing.
Si eu am avut cosmaruri chiar stupide, unele infricosatoarebatting eyelashes. Unele cand am murit chiar euraised eyebrows dar am auzit ca doar mi-am murit moartea. Doar visebig grin

| miro a răspuns:

Eu am visat ca ma insor in cimitir asa ca na se poate si mai rau oricum BAFTA