| MariaLarissa a întrebat:

Merg la o nunta,sunt domnisoara de onoare, sa port rochie lunga ca si mireasa sau pana la genunchi?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Pe cand am fost domnisoara de onoare am preferat sa aleg o rochie pana la nivelul genunchilor. Mi-am ales o imagine de rochie tip "mireasa" si croita la cineva. Mereu mi-a placut sa-mi pun in prin plan picioarele, de a nu le acoperi sub o rochie lunga si nu numai cand dansez sa ma pot misca, nu sa imi tin rochia mereu in maini de a ma impiedica laughing. Iti alegi ceea ce iti place si care iti sta bine.

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Pana la genunchi,.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Vrem o poza la genunchi.

| Morrígu a răspuns:

Mi-ar plăcea să văd picioare.

| jon987654321 a răspuns:

Scurtă cat mai scurtă

| blackPug97 a răspuns:

Teoretic se poarta mai scurta...dar depinde si de mireasa.Sunt care zic dinainte ce sa porti.