| Malincyk a întrebat:

Voi ce faceti in timpul lectiilor? Cel mai hazliu raspuns primeste medalie (fundita)

Răspuns Câştigător
| Alice_2134 a răspuns:

Majoritatea sa joaca de-a spiderman, lipesc biscuiti de tabla(avem 3 si una din ele este langa un rand de banci) facem avioane.completam oracole, facem concurs de strambatbig grin

12 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sunt atenta la ore!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poate în timpul predării lecţiilor! Cred că cel mai important lucru pe care trebuie să îl faci şi care te va ajuta în viitor este să fii atent la ce se predă nu să faci lucruri amuzante; pentru că în viaţă nu te ajută cu nimic "medalia"(răspunsul câştigător). Dacă vrei să te amuzi, încearcă alte subiecte.

pa, pa.

| pitikaaa a răspuns:

Poi...
Mate:In general ne amuzam cu profu` ca ii ff de treaba:X
Romana:Avem tot timpul prima ora deci somnoroase pasarele toata clasalaughing
Fizica:Ne batem joc de prof, ne batem cu cornuri, ne scriem unul altuia biletele
Istorie:Galagie nedescrisa de se apuca profa de cap si iese afara
Geografie:Ne jucam cu luminitele pe hartalaughing
Engleza:Radem, vorbim, ne jucam, nu scriem nimic, cand are cineva meci facem galerie pe geam (suntem la etaju 2)
Germana:Vorbim, radem, mancam, mai si scriem cate 2 cuvinte
Civica:O avem tot pe profa de istorie deci e clar
Biologie/Chimiebig grinezatru natural:aruncam cu cornuri, fircalim peretii, scriem in banci, urlam unu la altu de la 3-4 banci
Tehnologie:Ne prefacem ca scriem
Ed.Fizica/Dirigentie:Cum dirigu` e prof de sport nu are rost sa mai zicoh go on da la unele ore de dirigentie mai suntem cuminti atunci cand dirigu` ii in toane proaste ca da cu catalogu` de catedra
P. S.big grineja e rupta juma` din coperta cataloguluibig grin

| Derye a răspuns:

Hmmm, is atent la ce zice profu', ca sa n'ajung un retardat.

| Xonia a răspuns:

Mancam pizzathinking
Facem misto de profesori(de aia care putemlaughing)
La ora de muzica la jumatatea orei strigam"foooc bhaaa"si fug toti in curtea scoliilaughing
E dezastru la noi in clasalaughinglaughing
Ne batem cu cornurile(alea de le primim la scoala)in orelaughingsau aruncam toti pixurile pe jos si facem zgomot cand scriu profesorii la tabla, pana ii scoatem din saritelaughing

| Alice_2134 a răspuns:

Partea care ma intristeaza este ca sunt in clasa a saptea(oare voi avea vreodata colegi...normali?)

| oanyyy a răspuns:

Paiiiiiiii:

Ora de romana=mai fluieram la profa de romana cand scrie la tabla

Ora de mate=facem calculele pe telefoane sau ascultam muzica la mp3-uri

Ora de informartica=nu putem sa facem nimic, ca avem o hoashca drept profa, al dracu' de rea...

Ora de civica=trimitem biletele care le citeshte toata clasa(bilete funny, desigur...)

Ora de pictura= pictam pe planshele care sunt pe peretzi...

Ora de abilitatzi=ne batem joc de colegu nou(ne jucam cu shapca lui)

Ora de engleza=facem avioane din hartie

Ora de sport=nimic, ca sala este aproape de cancelarie(cimitirul profesorilor)si vin marlanii aia si afc reclamatzii

| saymoon a răspuns:

Pai sincer nimic interesant ca avem profi a dracu tare si nu prea multe, da mai scapam pe ici pe colo vreo sotie.Doar pauzele sunt distractive ne prostim tare ca sa recuperam ce nu facem la ore.

| Dizzi a răspuns:

Pai.prin ore aruncam cu hartii, radiere si creioane unii in altii.
ne uitam la prof si radem de picam pe jos.laughing mai ales cand avem muzica. avem pe una cu freza de pudel:Xsi ii zicem cutsu cutsu si se intoace atunci e cea mai tare faza.

cred ca de la inceputul anului mi-am pierdut 3 pixuri si 2 creioane.ca le aruncam sub catedra la picioarele profilorlaughing

la ultimele 2 ore sarim de pe geam...ca doar stam la parter...

si cam asa facem in fiecare zi...

ah mai nou lipim plastelina de peretilaughing)si de scaunu` de la catedra...

| Anapoda a răspuns:

Haha ce tare! la noi baietii cauta prin gentile fetelor si daca gasesc tampoane si le lipesc pe pantaloni pe fata sau pe pereti, se bat cu cornuri, cu viva seminte sau cu ce au la indemana...cateodata se mai si bat, sau ii spun la profa da Germana: Domnisoara v-aca. vaca, vaca-zut posetalaughing si tot felul de traznailaughingfetele sunt mai linistite in general

| Andy953 a răspuns:

Pai la prima ora jucam friptea
la a doua ora avem mate sa ca scriem la a treia ora ne radem da prof ca avem unu an clasa care poate face ca sirena de la politie si ati dai seama
la a patra cand profu nu-i atent deschidem geamurile si aruncam cu lapte (de la scoaha cutiile alea) pe fereastra
la a cincia santem cuminti ca avem o profa rea rau
la a sasea ora e de noi ca ave dirigentie si proful vine cam pe la si 15 si ora se anchei pe la si 20
si gata

| angelo200 a răspuns:

Varbim intre noi si radam