| andraaa01 a întrebat:

Ce faceti in timpul liber ca sa nu va plictisiti? Cel mai creativ raspuns primeste o fundita. kiss

Răspuns Câştigător
| myfri3nd a răspuns:

Daca este frumos afar merg cu prieteni si ma distrez sau ma plimb sau fac sport, orice...Nu merita sa stau an fata computerului daca stiu ca pot face altceva... Am doar o viata.nu are rost sa o irosesc stand

8 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

Exersez la vioara, fac multe exercitii de dictie, skateboarding, pictez, fac schite, ascult muzica, ma uit la filme, ies cu prietenii si facem poze, imi perfectionez engleza, karaoke, incerc sa imi dresez pisica, citesc, mai scriu pe blog, editez poze in Photoshop si alte chestii.

| Anonima007 a răspuns:

Stau si ma joc pe calculator, ies cu priiteni, creez poezi sau pictez!;*
Pictez peisaje din natura!happyFunda?

| allgamemuziq a răspuns:

Ma uit pe acest blog:X este foarte educativ etc. http://forallzfriend.blogspot.com/ poate te alaturi si tu lui:)

| nikollee92 a răspuns:

Stau pe mess sau pe facebook

| 百合子 a răspuns:

Desenez,ascult muzica,citesc,ies afara cu prietenii,dorm,ma uit la tv,caut filme pe internet,stau in pat si meditez...xD,ma uit la poze artistice,dansez,exerssez la karate, cant la chitara/pian, fac curatenie in cameralaughing...si cam atat tongue

| NoraAnda a răspuns:

Merg afara cu prietenii mei si ne distram

| Costică_6760 a răspuns:

Citesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm.ori ies pe afara ori stau la tv...merge si un fotbal.La pc ma plictisesc repede big grin