| CrazyUser a întrebat:

Voi ce faceti pe 12.12. 2012 la ora 12:12?laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

NU mor.

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Chiulesc.

| AikkoxD a răspuns:

Mănânc seminţe.

| CautNume a răspuns:

In caz ca vine apocalipsa, probabil voi face poze.

| misterioaѕa a răspuns:

Pe 12.12. 2012 la ora 12:12 fac 6 luni de când mă tot gândesc de ce ai pus întrebarea asta "interesantă"
Dar tu ce faci pe data de 19.06. 2012? te gândeşti ce sa ne mai întrebilaughing))

| Smerix a răspuns:

Dorm in ora la scoala.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu am ajuns, dar ca in fiecare an... thinking Cred ca as sta sa imi scot hainele inghetate de pe mine.

| umbrax a răspuns:

Stau si joc poker

| Vibrations a răspuns:

Mananc 12 banane, ma masturbez de 12 ori, fac 12 flotari, fug 12 km si iti dau tie 12 palme

| LaNaibaa a răspuns:

Imi benoclez ochii la ceaswinking

| DWDT a răspuns:

Fug. oriunde.

| Ţăpeşu a răspuns:

Bag ***.

| roxaa15 a răspuns:

Probabil o sa fiu la lucru si am sa motai cuc capu pe birouhappy

| Λl๓a a răspuns:

PARTY! e ziua mea atunci

| Esial a răspuns:

Ma imbat, si sughitand, imi fac rugaciunile. Good bye world, this is the end!

| Omulambitious a răspuns:

Dormlaughing)

| YahooMail a răspuns:

Imi scriu soarta pe o foaie:}

| Websters a răspuns:

Privesc la ceas.

| Lawsford a răspuns:

thinking Pai daca vine apocalipsa ma duc la profesoara de biologie si fac ceva de genul: MORI!

Daca nu vine (sigur nu vine, dar trebuie sa ai doua planuri) mananc, dorm, fac baza de tinethinking

| MsLady a răspuns:

Fac shushu.