| PureHate a întrebat:

Voi ce fobie aveti? Funda pentru cea mai amuzanta fobie

Răspuns Câştigător
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Mie mi-e teama de calorifere.
Sunt cand reci, cand calde.
Cred ca frica mea se numeste caloriferofobie.
Simt ca innebunesc cand ma apropii de unul. In camera mea, mama il acoperise cu o bucata de polistiren ca sa nu ma mai sperii de el, dar, odata, vantul a dat jos bucata de polistiren si tot ce tin minte de dupa asta este un doctor care mi-a spus ca trebuie sa iau niste pastile ca sa nu mai fac infarct miocardic.
Caloriferele sunt lucrarea diavolului!

24 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu am claustrofobie.Stiu,nu e prea amuzant.
Vroiam sa dau un raspuns la intrebare ca sa pot comenta despre nick-ul tau.Adica,WTF?! Papa Roack? ce e aia? de cand s-a inventat? doamnee.

| PureHate explică (pentru MasterOfDisaster):

Papa Roack e o formatie rock

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru PureHate):

Nu zau? Poate te referi la Papa Roach..Cum scrie si in avatarul tau.

| PureHate explică (pentru MasterOfDisaster):

Problem cu nimic-ul meu?

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru PureHate):

Imi poti traduce ce ai scris acolo?

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Cand imi merge greu netu sau deloc, incep sa innebunesc.

| BeastMaster a răspuns:

Eu am albino-fobie... urasc albinele si mai am si in gradina 5 stupi. Si imi mai e frica sa nu ma apuce diarea in excursii si sa trebuiasca sa ma cac la marginea drumului in vazul tuturor.
PS: Se scrie Papa ROACH! Blasfemie adusa la adresa formatiei! Blasfemie!

| PureHate explică (pentru BeastMaster):

Da cum zici u stiu cum se scrie dar numele e loat deja.

| DarkBlood32 a răspuns:

Justinofobie. rolling on the floor

| Zeflemitoarea a răspuns:

Scolecifobie sau i se mai spune şi vermifobie. Şi e total neamuzant.

| iKeel a răspuns:

Fobia scărilor.

| umbrax a răspuns:

Sincer imi putin teama de spatiile deschise

| Λl๓a a răspuns:

Cand eram mica visam urechelite si imi era frica. Odata mi-am bagat apa in ureche ca sa moara "urechelnita" si am facut otita laughing

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Hiponetofobie. Cand plec in excursii sau vacante si nu am net sad.
rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Dudu008 a răspuns:

Mie mi e frica sa ma fac de ras in fata oamenilor

| MariaRawr a răspuns:

Mi-e frica de gaini, rame si ace.laughing

| LucyDinamovista48 a răspuns:

Nustiu daca e fobie dar simt ca innebunesc cand mi se blocheaza cs`ul x_x

| gabrielacrisu a răspuns:

Ooo am muuulte fobi sincera sa fiu cea mai amuzanta fobie ca sa zic asa e atuncin cand nu gasesc telefonul raman fara aer plang si ma simt singura laughing dupa imi e frica de intuneric de gandaci (mai ales can am fost internata in spital imi era frica sa dorm sa nu imi intre in gura dupa de spatiile inchise big grin

| Peace22 a răspuns:

Nu stiu daca e o fobie... Dar ei cand trec cateodata pe strada, si sunt singur, vad ca vine o masina cu viteza, eu fiind pe trotuar, ma uit repede la cea mai apropiata masina care este deja parcata, si incep sa pedalez din picioare, pardon... sa merg din ce in ce mai repede, in asa fel ca atunci cand masina este foarte aproape de mine (cea in miscare) eu deja sa fiu in dreptul masinii care este parcata.

Parca ar fi ca intr-un joc, in care inamicul ( stiu ca pare ciudat) nu trebuie sa te vada... ce sa mai, ciudata treaba.