| andy_3925 a întrebat:

Voi credeti in Mos Craciun?
Sau in zana maseluta?laughingrolling on the floor

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndutzaAndu a răspuns:

Dar în sirene credeţi?batting eyelashes

| Razvan a răspuns:

Eu cred in Bau-BauI don't want to see

| Tourniquet a răspuns:

Cred in Spiritul Craciunului, dar am crezut in Mos Craciun pana la varsta de 9 ani, iar in zana maseluta am crezut pana la 7-8 ani. Cand nu mai aveam dinti de laptehee hee.

| DeeDee28 a răspuns:

Eu cred in magia Craciunului, deoarece Mos Craciun a fost candva real, insa acum noi putem crede in spiritul lui.
Cat despre zana maseluta...credeam cand aveam dinti de lapte...acum am mai crescuthee hee

| Ea12345 a răspuns:

Normal ca acum nu mai cred, dar au fost vremuri frumoase.Sora mea are 7 ani si inca mai crede, dar nu ii voi rapi aceasta placere prea curand.Cat sunt copii, trebuie sa traiasca fericiti!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Uh da sigur. Şi în iepuraşul de Paşti, în Moş Ene, în vampiri, în dragoste veşnică şi în TPU fără întrebări stupide.Sunt cam credulă aşa de felul meu

| evoke a răspuns:

Moshuu` :X:X
Zana Maseluta rulesssss normal ca cred in ei ii adorlaughing

| roxyrocks a răspuns:

Nu logic ca nulaughing)de fapt nu mai cred acum, dar in trecut credeamlaughingchiar foarte mult in mos craciunrolling on the floordar in zana maseluta nu am crezut niciodatalaughing

| eduardd a răspuns:

Si-n mosi si-n zane!

| kanajambe a răspuns:

Inca o intrebare de umplutura.
Nu cred ca, copiii de 7 ani care mai cred in Mos Craciun stau pe TPU sa iti raspunda.
In cel mai fericit caz ti se raspunde 'la misto'. Sa iti fie util raspunsul nostru!

| NDY a răspuns:

Eu cred in mos craciun big grin big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred in tata si-n minehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar as vrea sa mai credbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Si de ce nu? Te-as sfatui, indiferent de ce virsta ai sa privesti filmul Expres Polar.Nu vad ce-ar putea fi de ris in intrebarea asta...

| rooxxaanna a răspuns:

Nu mai cred de la 6 ani laughing

| B0gDaN55 a răspuns:

Normal ca nu cred in asa ceva cred doar in iepurasul de paste