| BiaSiAtat a întrebat:

Voi cum va faceti patul?

18 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Pai eu dorm in cotet... apropo, care ma primeste in patul lui?smug

Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cu ranga

| madia a răspuns:

Care pat!? Eu stau la cort...

| AliceInMordor a răspuns:

Pai iau niste scanduri, niste cuie, o saltea si un ciocan. si ma apuc de treaba.happy

| AliceInMordor a răspuns:

@ bastet kazimir te primeste laughing

| AndaWest a răspuns:

Intrebarea ar suna altfel:''voi va faceti patul?''

| Marynna a răspuns:

Cu talent

| unknown3243 a răspuns:

Iau o mingie de fotbal si imi invit prietenii si jucam fotbal pe pat.

| Miuriel a răspuns:

Cu picioarele!

| BiaSiAtat explică:

Ei draga ruxi eu fac acest lucru intr-un mod modern.

Iau patura a mototolesc c pe hartie apoi o pun in coltul camerei iar pernele le arunc pe geam. Dar ai grija ca dca nu esti maestru n-o sa-ti reuseasca deoarece trebuie sa ai talent laughing

| ruxi a răspuns:

Cu grijahappy

| ruxi a răspuns:

Tu?

| haiZI a răspuns:

Frumos aranjat.pa

| Mary Marry a răspuns:

Cu nicovala si ciocanu'... Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun cearceaf... perne. si femei. si gata!~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vi-l fac in fiecare dimineata puturosilor! Ce tot o lungiti la vorbe atat? O sa-i spun Stelei intr-o zi sa va amendeze pentru dezordinea din camerele sediului! Mi s-a luat la cat strang si curat dupa voi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@NumaiZambet dap eu o primesc ^^