| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Voi deosebiti realitatea de fictiune?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

E interzis să facem asta.

6 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Da,atunci cand suna ceasul dimineata.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu o deosebesc.

| fadnox a răspuns:

`In ceea ce voi releta totul este fictiv cu exceptia partilor reale`

| 00AName00 a răspuns:

Da.Ce ciudat nu ar face asta? Acum scuze, dar trebuie sa imi hranesc unicornul.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Eu da, dar Spiridusul meu nu.In fiecare noapte ma trezeste de vreo 5 ori, spunand: "Vine Bloody Mary! Uite-o acolo, pe geamul din perete!".E cam enervant.Voi nu credeti?

| IAmAFreak a răspuns:

Uneori am vise atat de profunde incat le cataloghez ca fiind realitate fara voia mea o.o par prea reale