| DoamnaBieber a întrebat:

Votati artistul vostru preferat :D

http://www.billboard.com/......4942.story

13 răspunsuri:
| Mitsa a răspuns:

Eu am votat Eminem

| Bizzareq1 a răspuns:

Linkin park

Răspuns utilizator avertizat
| DebbyBR a răspuns:

Linkin Park...

| WhatMeanLove a răspuns:

Eu am votat Shakira! Tu?

| DeeaLove08 a răspuns:

Rihannawinking

| DeeaLove08 a răspuns:

Nu inteleg de ce ne-ai dat "amuzant". probabil pentru ca nu ne place de bieber, pardon biberon.

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

@ralucalovedreams
si eu am votat Shakira rolling on the floor imi place mult

| Goangă a răspuns:

Eu am dat other si am scris Nicolae Guta el e nambar oan mancathias

*asculta rock la maxim*

| DoamnaBieber explică:

@BlackRose n-am intret de 2 zile si de aia n-am gdat nimic si la nimeni.Si daca am avatarul doamna bieber(care suna comic apropo,)si poza cu el la avatar, insemna ca imi place de el OMFG suntem pe T/A oameni buni...si am votat-o pe lady gaga ea chiar merita

| Tasya05 a răspuns:

Ce sa mai votez acum?
Oricum Justin este cel care a castigat!:X
Sincer nu ma asteptam c el sa castige! Dar sunt ftt fericita ca el a castigat! Love J.Bieber4ever! :X