| ThePoet a întrebat:

Vouă cât vă ia să întindeți pateul? Că mie 36 de secunde...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 7 secunde l-am lasat lat pe nenorocit. Se mai pune si cat numara arbitrul?

12 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Depinde! nu am fost asa inspirata ca tine sa numar secundele! sigur era 36 sa fi fost oare 37 sau 38! Amuzant!

| AndutzaAndu a răspuns:

25 de secunde laughing.

Elianna
| Elianna a răspuns:

O Doamne ia-ma! S-a facut concurs de intins pateul pe paine? Si eu n-am stiut?!

| Ea12345 a răspuns:

Depinde de,, felie"laughing
Oricum, eu nu mananc pateu.tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Anduciu a răspuns:

Depinde si de cutit.
Cu un cutit care are cel putin 40 de ani si a fost ascutit de n ori, iar latimea lamei este de 2 cm, imi la vreo 40 de secunde.laughing
Cu un cutit normal, vreo 10 secunde. 15 daca nu vreau denivelariwinking

| Angiutssa a răspuns:

Hmmm...cam 15 secunde, ca mie imi place cel de pui, care e mai moalebig grin

| DanSor a răspuns:

Nu stau sa nr in secunde si nici minute... dar ar fi cel putin 2 solutii:
1. daca vreau un mic dejun lejer, dureaza pana ung felia
2. daca micul dejun e pe fuga... se poate sa rastorni pateul pe felie laughing
3. dar in ziua de azi, micul dejun nu-l mai serveste nimeni... si cand te gandesti ca e principala masa a zilei laughing)))

POFTA BUNA! happy

| BuLLetBtwin a răspuns:

Am 2 variante:
-micul dejun in timpul scolii care imi ia 4-6 secunde sa intind pateul
- micul dejun in timpul vacantei care imi ia 2-3 min

EU o pun pe mama să-mi ungă.

| username_8290 a răspuns:

laughing depinde de cat de mare e felia de paine. ca in general nu tai painea o rup. tot cum asa... laughing

| Culoare a răspuns:

Challenge accepted. 19 secunde.