| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

Vrea dracu (Sosetuta) sa vina dupa mine si sa ma omore! crying crying crying

ajutoooooorrrrrrrrrrrrr

serios acum:ajut-o! chemati politia, pompierii, salvarea, jandarmii, aeronavele, politia calare, hingerii si cine stiti voi ca se mai ocupa cu chestii de astea sad crying crying

[fara suparare Sosetuta big grin, profitam de situatie]

Răspuns Câştigător
| IDontNeedAName a răspuns:

Adevarul e ca e un fel de monstru care iti stie fiecare miscare si stie unde stai si unde ai de gand sa te duciu... eu zic sa te ascunzi in apa...

Am invatat din experienta ca sosetelor nu le place apa.

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Scuze,n-am credit.e bine daca dau un bip?batting eyelashes

| PinguinuL a răspuns:

ăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă...
lol,ce?

| Comy a răspuns:

Nu sariti ma.Luati-va popcorn si... enjoy!

| AnneMarri a răspuns:

Lol, poţi te rog repeta? puppy dog eyes M-ai pierdut după „vrea".

Răspuns utilizator avertizat
| Haose a răspuns:

Pot sa te omor chiar eu? big grin

| Annonymus0000 a răspuns:

Esti beata?laughingfundita?