| geoolina a întrebat:

vreau bancuri amuzantee si dau fundita la cele mai haioase

Răspuns Câştigător
| sellyyy a răspuns:

Bula cu niste prieteni erau in metrou.
O femeie in varsta se apropie de Bula si ii spune:
-Mai baiete, pe tine nu te-au invatat la scoala sa dai locul unei femei mai in varsta?
- Te dor picioarele, mamaie?
- Da!
-Matale, cand erai tanara, dadeai locul unor persoane in varsta?
-DA!
-Ei, vezi? D-aia te dor picioarele!

Intr-o seara 2 vampiri ies la vanatoare in oras, mergand ei prin oras primul il intreaba pe al doilea:
-Auzi, dar de ce cari piatra aia funerar dupa tine?
-Nu imi place sa ies fara buletin in oras!

O profesoara noua intra in clasa si spune:
-Cine se crede prost sa se ridice in picioare
Dupa cateva secunde bula se ridica in picioare
-Te crezi prost bula?(intreaba profesoara)
La care bula raspunde:
-Nu doamna dar ma simteam rusinat sa stati doar dumneavoastra in picioare

2 hoti se duc la o stana sa fure niste oi. Fura ei o seara, 2 seri pana afla ciobanu. Gaseste ciobanu gaura pe unde intrau hotii si ii asteapta acolo cu un par. Vin hotii, unu dintre ei intra pe gaura si ciobanu ii da un par in gura. Iese asta cu mainile la gura si il intreaba celalalt hot.
- Ce ai facut ma? la care asta
- Intra tu ca pe mine ma bufneste rasu...

Un negru catre un alb:
- Cand ma nasc, sunt Negru, cand cresc, sunt Negru, cand stau la soare, sunt Negru, cand mi-e frig, sunt Negru, cand sunt speriat, sunt Negru, cand sunt bolnav, sunt Negru, iar cand mor, sunt tot Negru. Iar tu, albule, cand te nasti, esti Roz, cand cresti, esti Alb, cand stai la soare, esti Rosu, cand ti-e frig, esti Albastru, cand esti speriat, esti Galben, cand esti bolnav, esti Verde, iar cand mori, esti Cenusiu. Si tu ma numesti pe mine Colorat?

Intrebare la Radio Erevan:
- Este adevarat ca se poate face dragoste cu fereastra deschisa?
- Da, daca este la parter, dar este totusi preferabil sa o faceti cu o femeie

- Buna ziua, aici se fac nuntile?
- Da, bade, aici se fac casatoriile. Da' cine se insoara?
- Eu. Mi-a ramas logodnica grea.
- Da, citi ani ai dumneata?
- 70.
- Bine! Te programez saptamana viitoare.
- Nu se poate saptamana viitoare ca se insoara tata.
- Pai de ce nu s-a insurat pana acum?
- Nu prea vrea nici acum, dar il obliga parintii.

Domnita! Ma rog frumos, un bilet la trenul de Cluj.
- Bade, trenul de Cluj a plecat.
- Unde?

Un ardelean duce la adapatoare o capra. Pe drum se intalneste cu un vecin:
- Ziua buna.
- Ziua Buna, dar un duci boul acela?
- Esti nebun, nu vezi ca e capra?
- Pai eu cu capra vorbeam

Merge Bula la bunica-sa: Bula: Bunico, da-mi niste bani imprumut! Bunica: Pana cand? Bula: Pana nu-ti trag una!

Profesoara catre elevi: - Vasilica, ce-i tatal tau? -Gunoier. - Nu se spune gunoier, ci lucrator la Salubritate. -Petrica, ce-i tatal tau? -Gropar. - Nu se spune gropar, ci lucrator la Pompe Funebre. -Ioane, ce e tatal tau? - Cioban! - Nu, mai, Ioane, se spune Indrumator Pastoral. -Bula, ce-i tatal tau? - DJ la Mystic Club. - Cum adica? - Clopotar la biserica...

si mai uitete si la asyea cu garcea... e marpha
http://www.youtube.com/watch?v=SKf929_4-mg

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca vrei, problema este rezolvata 50%.
Pentru restul de 50% cauta pe internet, o sa gasesti mii de bancuri.
Spor la cautat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bancurile de pe net cu bula sunt amuzanate

| cosmin deejays a răspuns:

Cauta pe youtube filmulete cu garcea cel mai tare e asta http://www.youtube.com/watch?v=70UBgxHyPo4