| Dinngo a întrebat:

Vreau parere despre Iulia Albu laughing)) Cel mai amuzant raspuns primeste funda.winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are coarne si găini frumoase. Eu încă astept sa-si pună acvariu in cap.

4 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Ma sperie I don't want to see
De fiecare data cand o vad la tv, raman masca, m-a speriat cand am vazut-o cu ananasul pe cap si cu gaina. Eu cred ca e vrajitoare si face farmece si gaina e parte din ritual I don't want to see

| BlackArt333 a răspuns:

Cine dreacu e aia?!?! Dar are nume de pisica deci... Spune-i te rog sa nu ma zgarie! Ohappy

| BlackArt333 a răspuns:

Stai ca m-am prins! Ai fost cu mata ta in Alba-Iulia si v-ati dat cu trenuletu de copii... Asa-i? Nu?! Dar ai fost in Alba-Iulia... Nu?!>!?

| MVRARIVM a răspuns:

Iulia Albu este varianta masculina a orasului Alba Iulia din cate stiam.