| NothingImportant200 a întrebat:

Vreau sa vad cine are imaginatie pe acest site;
1. Cel mai trasnit cadou pe care i l-ati lua celui/celei mai bun/bune prieten/prietene;
2.Cum va imaginati cea mai ciudata intalnire;
3. Cel mai ciudat lucru pe care i l-ati face omului care va scoate din sarite.
Ofer funda + vot Amuzant

P. S : nu vreau decat in cateva randuri sau cateva cuvinte(propozitie, nu cuvinte alandala)sa descrieti temele de mai suskiss

Răspuns Câştigător
| Fαntαsy a răspuns:

1. Poi probabil ca de ziua lui/ei as lega-o la ochi si i-as zice ca-i voi face o surpriza. O duc la un loc unde se face Bungee Jumping, iar in timp ce tipul ii pune chestia aia pe ea/el ca sa sara ii zic sa aiba rabdare ca ii va placea sigur.
Apoi cand termina ii dau jos ce are la ochi strig surpriza si o/ il imping... si el sau ea cade tipand si apoi imi spune ca ma omoara daca ii mai fac asta si ca o sa vad eu de ziua mea. laughing

2.Probabil. Mergand pe strada, butonand telefonul si eu si el, ne ciocnim unul de altul si ne cad cartile. Eu imi cer scuze si ii zic ca mi se pare a fi un deja vu (din filme normal). Ma invita in oras la un suc, unde dupa ce a fost un gentleman, se scobeste in nas, mananca cu gura plina. si alte chestii scarboase laughing)...
Si de aici proverbul ala :" Nu judeca o carte dupa coperta" si iar am un deja vu. laughing

3.Pai. ori i-as face ce i-am facut la 1. sau...
sa zicem ca ar fi fata normal, si as invita-o pe la mine intr-o seara. O tin treaza pana la 2-3 asa si o scol dimineata la 7, spunandu-i ca nu pot sa dorm si hai sa vorbim. Ea (bineinteles) fiind foarte obosita v-a urma sa doarma cu mine dupamiaza cand parintii mei sunt in oras( "intamplator" bineintelswinking ). si cam peste o ora dupa ce vad ca adoarme. incep sa tip cat ma tin plamanii ca m-a muscat un sarpe de picior si ca inca e in pat... iti imaginezi reactia?

laughing rolling on the floor)
am vrut sa i-o fac cuiva odata dar. nu prea gasesti locul timpul si persoana potrivita laughing ( ca sa nu se supere cum fac unii.)

happy

9 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

1. O cana sau un obiect cu o poza compromitatoare.De exemplu la ziua unui baiat, prietenul lui ia adus o cana cu poza lui pe ea. Poza era facuta in excursie, cand sarbatoritul era beat si avea un costum de baie de fata peste hainerolling on the floorsi maiksa a vazut cana cu pozalaughing

2. O intalnire ciudata ar fi una in care sa stam pe o banca sau undeva si sa fumam marijuanalaughinglaughing

3. Ias pune viermi in mancarelaughinglaughingsau i-as lua cheia cand stiu ca e singur acasa ca sa ramana pe la usa si dupa las suna:
-auzi...scuze...cred ca cheia ta a ramas "din greseala"la mine-
-el: bine, si mi-a aduci ca nu pot intra in casa
-acum nu pot, sunt plecata din oraslaughinglaughinglaughing

| paramore a răspuns:

1.nu i-as lua ca sa ramana traznitalaughing
2.pai ar fi pe un camp si am imparti amandoi o sticla de apahee hee
3.as mesteca guma in sictirsmugla infinit

| IronHere a răspuns:

1. Cel mai trasnit cadou... Imi i-au prietenul si merg cu el la Zoo!
2. Cea mai ciudata intalnire.hmm. Deci:Baiatul invita fata la un restaurant fata accepta, si seara se intalnesc.La restaurantul ala sa se asculte muzica rock si sa fie toata lumea de acolo emo!

3. Celui mai bun prieten al meu. i-asi zice CE FACI? incontinuu

| SweetAngel2012 a răspuns:

1.de ziua ei/lui i-asi aduce un tort urias si atunci cand ii pe cale sa il taie sa iasa din el o maimuta laughing
2.pai eu sa fiu imbracata de strada si el in rochie de balerinalaughing
3. i-asi lega parul de pisoarele unei pasari daca e fata iar daca e baiat i-as pune un paianjen in ochi laughing

| 202 a răspuns:

1. sa zicem un prezervativ daca e fata si daca e baiat un vibrator devil
2.sa fiu cu el de mana sa ne plimbam si sa zica ca se duce la toaleta! si sa cada cu tot cu veceu alla public laughing
3.l.as lega cu sfoara si in cap i.as face o funda si l.as baga in porbagaj.si l.as duce departe departe

departe!

| All3 a răspuns:

1.Briose cu mesaje de prietenie pe ele si un colier cu margele facute din hartie happy Prietene ECO.

2.Pe un munte foarte inalt si pustiu si sa mancam paine cu cascaval laughing

3.La scoala, chiar in ziua de haloween, am merge intr-o clasa goala, veche si distrusa, asi pune pe cineva sa scoata sunete ciudate, sa ii spun persoanei ca ma duc pana la baie si sa o las acolo in timp ce altcineva inca scoate sunete ciudate, apoi cand ma intorc sa imi curga ketcup din gura si sa fiu plina de rusu pe haine, avand o infatisare stranie, persoana aceea sigur nu va mai pune piciorul in scoala, ori ar fugi ca un disperat si ar spune tuturor ca scoala e posedata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. un cameleonlaughing
2.eu sa stau intr-un restaurant din Los Angeles si el intr-un restaurant din Chinalaughing
3.probabil sai trag un pumn...credlaughing...

| LollipopWithHeroin a răspuns:

1 Pai, i-as da o drujba sau o mitraliera(de preferat drujba, cine are bani de mitraliera?). Dupa doua zile, i-as spune ca e cautata de Mafie pentru ca le-a furat drujba.

2 Cei doi se indragostesc la prima vedere, dar din pacate s-au cunoscut pe...RINGUL DE BOX!

3 Sa zicem ca e o fata. O chem la mine.Usa se dsechide singura(vad eu cum fac). Dupa ce se inchide, cineva de afara(gasesc eu pe cineva) o incuie. Ea intra in casa ca sa vada ce se intampla, dar gaseste cateva oase(o pun pe bunica sa taie o gaina big grin ), dupa care incep sa se auda zgomote ciudate. Fata intra in baie, de unde se auzeau zgomotele.Pe usa era o galeata cu apa. Apa cade pe ea. Fix cand tipa, eu ies de unde eram ascunsa si ii spun ca era o farsa si ca am filmat-o.

| Andreiutza_1464 a răspuns:

1. O broasca testoasa.2.Intalnirea pe strazi.3.As aranja ceva care l-ar deranja.