| Thevampirediariesfan a întrebat:

Vreau si eu bancuri cu alinutza. Am o pofta nebuna sa rad. Dau funditzuca!

Răspuns Câştigător
| Cosmin3D a răspuns:

Alinuta se trezeste noaptea, auzind batai in geam.
Deschide geamul si vede o cioara mare, neagra si urata batand din aripi si croncanind: "Te mananc...te mananc...te mananc!"
Alinuta fuge, speriata, la ma-sa si o scoala din somn:
- Mami, mami, repede, ca ma mananca pasarica!
- Scarpina-te!
------------------------------------------------------------------
Alinuta vede, la plaja, un baietel in pielea goala.
Alinuta: - Mama, ce-i atarna baietelului, intre picioare? Mama: - E, ce sa-i atarne? O fluierice!
Dupa o jumatate de ora, Alinuta incepe sa planga.
Mama: - De ce plangi?
Alinuta: - M-ai pacalit, mama! Degeaba am suflat, ca nu fluiera!
--------------------------------------------------------------------------
Vine Alinuta acasa si-i gaseste pe toti plangand.
- Ce ati patit, mai?
- A murit bunicul, ma!
- Cum asa?
- Pai, sa vezi! L-am adus sa vada si el casa. Era pe balcon si s-a daramat cu el!
- Si a murit bunicul!?!
- Nu! A cazut, da' s-a prins de tocu' de la geam! A alunecat si iar a cazut!
- Si-a murit bunicul!?!
- N-a murit, mai! A picat in copacul din curte!
- Si a murit bunicul!?!
- Nu! A fost catapultat pe acoperis, de pe care a alunecat si a tras toata tigla dupa el!
- Si a murit bunicul!?!
- Nu! Ca s-a prins de burlan! Da' s-a desprins cu el, cu tot si a ajuns la etajul 2! Dar s-a rupt cu el si a picat, prin tavan, la etajul 1!
- Si a murit bunicul!?!
- Nu, mai! S-a rostogolit, pe scari, pana la parter!
- Si a murit...
- N-a murit, mai! Da' l-am impuscat noi, ca ne darama casa!
-----------------------------------------------------------------------
Alinuta a primit de ziua ei o bicicleta si se plimba in jurul blocului.
Mamica ei o admira de la balcon:
- Uite, mami, fara-o mana!
Dupa inca o tura:
- Uite, mami, fara maini!
Dupa inca o tura:
- Uite, mami, fara dinti!
---------------------------------------------------
Alinuta intarzie la scoala. Profesoara era deja in clasa.
Alinuta: - Buna ziua! spune ea, trista.
Profesoara: - Alinuta, te rog sa iesi si sa intri fericita!
Iese, apoi:
Alinuta: - Buna ziua! spune ea, aproape fericita.
Profesoara: - Nu auzi? Intra fericita!
Alinuta: -Buna ziua! Ce mai faceti? Ce zi frumoasa! zise, foarte fericita.
Profesoara: - Foarte bine! Dar de ce ai intarziat?
Alinuta, foarte fericita: - A murit mama!
---------------------------------------------------------------
Alinuta se joaca, pe afara, cu un baiat, de-a ascunselea.
Ea spune:
- Daca ma gasesti in 20 minute, poti sa ma tii de mana; iar daca ma gasesti in 10 minute, poti sa ma saruti; iar daca ma gasesti imediat, faci ce vrei cu mine. Vezi ca ma ascund dupa frigider!
-------------------------------------------------------------
Alinuta, la plaja, cu mama ei.
Alinuta: - Mama, de ce nu am si eu, intre picioare, ce are baietelul ala?
Mama: - Rabdare, Alinuta, rabdare!
------------------------------------------------------
Invatatoarea: - Alinuta, de ce ai lipsit, trei zile, de la scoala?
Alinuta: - Mi-a murit bunica!
Invatatoarea: - Si cum a murit?
Alinuta: - A calcat-o tractorul, pe deget!
Invatatoarea: - Alinuta, dar nu se moare de la asta!
Alinuta: - Da! Dar degetul l-a avut in nas!
------------------------------------------------------
Alinuta merge prin padure si se impiedica.
Pinocchio, care venea din spate, n-o vede pe Alinuta si cade cu nasu-n p***a ei.
Alinuta: -Hai, Pinocchio, spune o minciuna!
---------------------------------------------------------
Pe o banca statea Alinuta. Era trista.
La un moment dat, vine Mos Craciun si, vazand-o atat de trista, s-a gandit sa-i indeplineasca 3 dorinte.
- Care este prima ta dorinta, fata mosului?
- Pai imi doresc un Mertan.
- Dorinta iti este indeplinita. Care este a doua?
- Pai imi doresc o vila.
- Si aceasta dorinta iti este indeplinita. Si care ar fi ultima?
- As vrea un cont in banca, sa nu mai am grija banilor.
- Ti-am indeplinit si aceasta dorinta. Acum, fata mosului, ia incearca tu un sex oral.
- Dar cum se poate asa ceva. Eu nu-s curva...
- Dar pentru toate dorintele pe care le-am indeplinit!
- Bine... fie.
Peste 10 minute, Alinuta termina cu sexul oral si mosul ii spune:
- Fata mosului, ai 18 ani! Tu mai crezi, la varsta asta, in Mos Craciun?
-------------------------------------------------------
Alinuta era in camera, cu iubitul ei.
Mama fetei ii spune ca, daca baiatul o saruta, sa strige mere, daca ii pune mana pe sani, sa strige pere, iar daca ii pune mana mai la subsol, sa strige gutui.
Dupa o jumate de ora, Alinuta incepe sa strige:
- SALATA DE FRUCTE! SALATA DE FRUCTE!
-----------------------------------------------------------
Alinuta face autostopul. Trece lupul cu bicicleta. O ia si pe Alinuta pe bicicleta.
Mai merg ei ce merg...
Alinuta (in gand): "Dac-ar sti lupul ca n-am chilotei pe mine..."
Lupul (in gandul lui): "Dac-ar sti Alinuta ca n-am cadru la bicicleta..."
Funda plzzz!

4 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Gugăl! blablablarahataituincapblabla

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Www.google.ro
Ce tare :))=)) te amuzi de cazi pe spate :|

| infires a răspuns:

Cauta pe google.Sigur vei gasi...

| Thevampirediariesfan explică:

Mersi mult Cosmin