| Thevampirediariesfan a întrebat:

Vreau si eu niste bancuri.Am o pofta nebuna sa rad! Nu vreau sa caut pe google ca mi-e lene si alea numi plac. Vreau sa stiu si eu celee mai amuzant bancuri care credeti voi ca chiar sunt cele mai amuzante bancuri! Dau funda celor mai multe si amuzante bancuri! :*

Răspuns Câştigător
| ĎĮĐĬ a răspuns:

- Bai Ioane, stii tu ce-i un lator?
- Nu stiu, bai Ghita! Dar cum iti intra in cap cuvantu' asta?
- Pai, uite, a zis fecioru' lu' vecinu' meu ca-si ia un cal-cu-lator.

1 răspuns:
| Roxxette a răspuns:

O baba merge pe calea ferata. Din spate vine un tren 'fluierand'. Ce credeti ca zice baba?
- Fetele cuminti nu intorc capul dupa vagabonzi?' laughing)))

Se intalnesc 2 babe pe ulita:
- Ce faci tzatzo?
- Vin de la posta.
- Ai luat pensia?
- Eee, am luat o p.a.
- Si eu ca proasta am luat pensia!

Ziarul de sambata scrie pe prima pagina: "Baba violata in padurea Baneasa!". Luni in acelasi ziar articolul de fond se numeste: "Invazie de babe in padurea Baneasa!" laughing)))))))))))