| yourangelanairam a întrebat:

Vreau si eu o porecla (ma cheama maryana)

Răspuns Câştigător
| AleB a răspuns:

Yana, ana, merry

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Mary, Martinici, Martinica, MaryMar, Maya, Maryam, Mia, Mariana, Marinel, Mariutza, Mariah, Anairam(Mariana scris invers), Marci, Mar, Merry, Mara, Ria
O porecla poate sa fie orice altceva nu neaparat sa derive de la numele tau, poate fi ceva ce-ti place sau te caracterizeaza, numele meu e Malvina si porecla mea e Free-sela deci nu are nici o legatura cu Malvina.

| Prajitură a răspuns:

Minnie.

| LoLo_9163 a răspuns:

⊙ω⊙Korra⊙ω⊙, Bambiy,♡swεε† яøckεяi†à♡,☆ ßlüe §taя ☆,㋡Marryennutzza Ta㋡,♂Marriyukkii♂. Sunt si cu numele tau, sau de ex ♡swεε† яøckεяi†à♡ ti se potriveste daca iti place muzica.Vezi u.Pentru mai multe simboluri da la Google:Simboluri hi5.Mult noroc kiss.

| ✿puffa✿ a răspuns:

Ti-a dat lumea deja.laughing.
dar am si eu oidee:
-marrysa
-marrynik
-maryx

| Bubu a răspuns:

Mary
merry
maya
mia
mara
mia
mariutza
mara
marita

| Mikiee a răspuns:

Minnie, marry, maya, yana, rya, maryhuanna, riri

| cccristi a răspuns:

Imi pare rau de tine

| Bogdan_3559 a răspuns:

Mariuta

| Nova a răspuns:

Marihuana(cu asta ma droghez)drooling. Iarba!