| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un nume de fb si o porecla ceva mentionez ca ma cheama pavel

Răspuns Câştigător
| Кристина21 a răspuns:

Oh
, SHIT! Ați observat că și FACEBOOK-ul a fost „ invadat " de numele
acelea de pițipoance și cocalari? Că tot mai multe persoane au acele
nume pe facebook „ Froomooshiyk Dragootzyk " sau alte „Nume" de genul.
? Ne-am săturat! FACEBOOK-ul SE TRANSFORMĂ ÎN HI5! Așa eram și cu
hi5-ul. Toată lumea înebunită după HI5 :o WAA CE-I HI5-ul. Peste ceva
timp ne-am mutat pe facebook, comunitatea de socializare care este „
CIVILIZATĂ ". Și uite că și aici vin după noi! Nu vă înțeleg. „ SHi
dakca mor yooo cyn3! m! v@ $! m7z! 1 L! p$@@Aaa?!?! " - cu siguranță nu
GRAMATICA
De ce nu iti poti pune numele tau adevarat?waiting

4 răspunsuri:
| Aleeeeeexandra a răspuns:

Pavel...ce altceva?

| motherfuckerstyle a răspuns:

Tavi

Întrebări recente