| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu site`uri cu poze artistice cu un baiat si o fata care se saruta.batting eyelashes cat mai artistice si pasionale. laughing devil :X Dau fundita.batting eyelashes >meersi.:"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper sa-ti placa :]
http://weheartit.com/tag/kiss

15 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/......6727_n.jpg
mai artistic si frumos nici ca nu se poate

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Hai! sigh hai! sigh hai fa ce`ti taie kapu`!

| Dee_9331 a răspuns:

:-? cum au mai scris si mai jos www.wehearit.com
http://prettyimages.info/tagged/couple ---> aici sunt foarte artistice dar nu prea gasesti cu cupluri :D
Eu una cam atat stiu dar daca ai timp si cauti la al 2-lea site te asigur ca vei gasi.

| decesuntaici a răspuns:

Cauta-l pe prietenul meu Dadus aici pe TPU si vezi ce avatar are laughing

| Rezzo a răspuns:

Vreau si eu niste poze cu ce zice fata aceasta dar asemanatoare cu faza din the fast and the furious cand Dominic (Vin Diesel) o ridica pe Letty (Michelle Rodriguez) de fund, pe el, caut de mult asa ceva poate are, stie careva

| mary4567 a răspuns:

Funda e data cui trebuie ( meritatawinking

| AlinaFilip99 a răspuns:

Incearca aici, pe google:http://www.google.ro/......tp?/search

| Verdunkleten a răspuns:

Www.deviantart.com :) Altul mai artistic nu gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incercam faceam una super artistica sati placa tiewinking

| Theya1703 a răspuns:

Nice.

| Madenstein a răspuns:

Www.deviantart.com
scrii la search. mai departe te descuri :)

| Biia_7703 a răspuns:

Buna, eu am cateva poze artistice cum cauti tuhappyBaga id crisbia1 si o sa ti le trimit:*