| dianka_4861 a întrebat:

Ce parere aveti despre marinela nitu? cum vi se pare romeo fantastik?laughing

Răspuns Câştigător
| Adyna_2391 a răspuns:

Sincer mie imi par doua persoane dezgustatoare...ma rog.asta e parerea mea.Si ca sa raspund la intrebarea lui Mormailabig grina... i-as critica si daca i-as avea in fata mea pentru ca toti avem dreptul sa ne spunem parerea si mie imi place sa spun totul pe fatahappy

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sunt modelul meu in viatarolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

Replica celuilalt in variante diferite.rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Of mai Doamne...laughing o tuta si un "rege al sexului"rolling on the floorrolling on the floor

| Ralux a răspuns:

Intrebari mai inteligente nu pot fi pusestraight face?
Sunt "dezbatute" numai subiecte de massmedia si tot felul de porcariistraight face
Doamne, dar ce va intereseaza atatia prostii?
O intrebare despre niste oameni celebrii care au facut ceva in viata(scriitori, oameni de stiinta, cercetatori etc.)de ce nu punem?

| danutza a răspuns:

Buzuca SI libidinosu laughing

| Encore a răspuns:

Mie imi place Doroftei de la Mondenii, cand zici "ce ti-a dat-o la pifometru" rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| adinescu a răspuns:

Ce mai adorabili amandoi NOT!

| lifeForJesus a răspuns:

Super tare... daca te referi la mondeni! happy

| dianka_4861 explică:

Pai palalila ce sa cred mancatiaslaughing glume

| dianka_4861 explică:

Glumesc am dat enter repede ....pai mondenii is tari da in realitate nitu si romeo is niste retardati

| FearNoEvil a răspuns:

"Cicalaca cichicea, cicalaca cichicea". rolling on the floor rolling on the floor

| spin a răspuns:

Mi se par terminati, disperati de viatalaughing
vai de capul lorrolling on the floor
la noi stiti cum e..."romanu' nu e prost destul, daca nu se si arata"

| Raul a răspuns:

O buzoasa si un manelist... tie?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt idolii mei laughing straight face Serios acum, ce parere pot sa am? Sunt niste pseudo-vedete care inca apar la TV, numai fiindca televiziunile sunt prea disperate sa faca raiting. Si oamenii sunt vinovati ca se uita la asa ceva, daca nu ar mai face raiting, ar disparea de pe micul ecran. Sa speram ca incepe lumea sa se sature de ei, poate asa scapam de ei in curand!