| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Vreau statusuri legate de ochi capruiiii!; x

6 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Sincera sa fiu nu-mi vine nmc in minte decat:
ochii caprui fura inima orcuilaughing

| Deenniii a răspuns:

Fetita cu ochi caprui, fura inima oricui.

Ochii caprui sunt sinceri, iubitori, senini
Si de fiecare data in ei se aprind lumini.

De ce să îmi doresc ochi verzi, când natura m-a înzestrat cu ochi căprui, iar ochii mei căprui pot vedea verdele naturii.

Ochi căprui, priviri senine,
Plină de-al iubirii har,
Tu-i dai inima din tine,
Ea o pune la dosar!

| haiZI a răspuns:

Ochii caprui fura inima oricui, Ochi căprui, priviri senine, Iubita mea cu ochi căprui. Frumoasă e cum alta nu-i, Iubeam si eu candva doi ochi caprui, Ochii caprui sunt blanzi si de dragoste flamanzi!, chiar daca ei rad sunt tacuti, ei te-ndeamna sa-i saruti,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da statusuri legate de manelisti nu vrei? just asking

| Butterfly928 a răspuns:

Am eu una dar nu e cu ochi caprui e asa : baietii adora blondele dar tot pe brunete le iubesc happy