| anad a întrebat:

Vreti sa va amuzati cu intrebari de pe TPU si cu raspunsuri pe masura?
La http://copilulzapacit.wordpress.com/2010/11/

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Lol. Super tari! oh go on
Cele care mi-au placut cel mai mult (ma refer mai degraba la raspunsuri) si la care am ras cu lacrimi:
1. "Am si eu o problema: imi place de un baiat de veva vreme…si lui i-a placut de mine de cateva ori insa acum nu stiu daca ma place sau nu. Nu prea am vorbit niciodata unul cu altu dar as vrea sa merg sa vorbesc cu el…dar nu stiu ce o sa creada… "
Estimam ca ai 12 ani si inca te mai uiti la Hannah Montana. Unul din fratii Jonas e idolul tau? Reinventeaza-te! Treci la Justin Bieber! Cu putin tupeu o sa ajungi o viitoare pitipoanca. Garantez!
2. "Am o prietena. cu care ma distrez foarte foarte tare, dar acum sufera pentru ca iubeste un baiat foarte mult (chiar foarte mult si stiu asta pentru ca plange sh se gandeste la el fara sa isi dea seama) dar el o respinge si spune ca are prietena (dar un coleg de al lui spune ca ii place de ea). Am vorbit cu un prieten de`al lui care zice ca ii e rusine de ea pentru ca nu a mai avut nici o prietena (ceea ce e greu de crezut dar adevarat). Toti baietii din scoala cred ca vor sa fie cu ea dar pe el nu il inteleg. ce are? si ce sa faca sa-l uite? (nu poate sa isi "gaseasca altul" pentru ca il vede tot pe el)"
Am o matusa care are 3 surori, dar una din ele sufera ca nu e casatorita. Desi cealalta foloseste ata dentara, nu inteleg cum bunicul meu nu a albit. Dar e clar, varul meu are pistrui. Spuneti-mi. ce-i de facut?
Urmeaza sa faci si logica la scoala. Stai linistit! Pana atunci, nu mai scrie fraze, opreste-te la propozitii! Apreciez doar grija pentru prietena ta.
3. "Sall.am si eu o poza in care am pe fata niste cosuri zicetim si mie un program sa acopar cosurile va rog"
De obicei se merge la dermatolog. Cum ar fi sa fie un photoshop cu optiunea "elimina cosuri". Cu putin exercitiu poate o sa devii vreo programatoare si o sa faci tu programul ala. NOOOOOT!
4. "Viata mea e de rahat! A voastra cum e?"
Cand afirmi asa ceva, eu ma gandesc la 2 lucruri. 1) rahat = un dulce tipic turcesc. Asta inseamna ca viata ta e frumoasa, parfumata, colorata. Felicitari. 2) rahat = denumirea excrementelor. Inseamna ca viata ta pute => stai prea mult langa cosul de gunoi / nu tragi apa prea des / stai langa oameni nespalati. Sfat: calca in viata de rahat ca poate o sa ai noroc!
rolling on the floor

P. S. mersi pentru postare, @anad! peace sign

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@anad, mersi pentru apreciere!
@anonim (Copilul Zapacit), chiar esti tu? Daca da, super tare, frate! big grin Mersi pentru portia de ras! oh go on

| anad explică:

Multumesc pentru completare! Asteptam sa mai revii! Poate ar fi bine sa le postezi sub forma de intrebari ca un serial! Ar fi distractiv!

| cristi202 a răspuns:

Multumesc pentru amuzament. Am ris bine citind intrebarile si raspunsurile. Insa ce am vazut mai departe pe acel blog, a fost nespus mai frumos, chiar daca cit se poate de trist... Chiar si muzica mi-a amprentat sufletul. (e Igor Krutoi cel ce a compus-o cumva?) Multumesc!

| Tourniquet a răspuns:

Mersi mult! Am ras cu lacrimi. laughing Deci mi-au placut toate, mai ales cea cu "Viata mea e de rahat. A voastra cum este? " rolling on the floor
Fenomenale! oh go on
Multumesc!

| xPinkSunShine a răspuns:

"Viata mea e de rahat! A voastra cum e? " Foarte tare intrebarea asta!
sau
Buna, din nou! Unde as putea gasi in google forma a3a a verbelor de la engleza? Urgenttt!"

Deci intrii in google, iei un taxi, mergi pana la a3-a pe stanga!

Mersi mult pentru postare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare tuturor, aici copilul zapacit. ma bucur ca v-ati distrat! nu credeam ca o sa ajunga postarea pana aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am revenit cu partea a3-a :)
http://copilulzapacit.wordpress.com/2010/12/05/postare-plicticoasa/

| anonimadragutzica a răspuns:

Wtf extra super mega tari wow!

| Adytzaaa a răspuns:

Jur ca nu am mai ras in halul asta d un car de ani rolling on the floor

preferata mea e aceea :

Am si eu o problema, de fiecare data inainte sa plec afara imi dau cu deodorant ( cu bila in cap ) sub brat si astept in jur de 40 min – o ora si imi intra in piele, dupa ce imi iau tricou si plec dupa o ora maxim incep sa transpir, dar nu e transpiratie este deodorantu ala ca are mirosu lui …, De ce se int asta si m imp ce pot sa fac ca sa nu imi mai iasa ca ma enev sa simt tricou’ ud? "
Va las 3 minute sa radeti! Gata? Cum Doamne iarta-ma sa zici asa ceva? CUUUUUUM? Sa imi explice cineva. Va rog!

La asta am ajuns undeva sub birou...ma tineam cu mana de scaun si plangeam (de la atata ras) laughing) au fost geniale!