| Gregory a întrebat:

Vreţi să vă mai destindeţi puţin şi să vă amuzaţi? =))
Click aici: http://home.arcor.de/scarface7/poze/mouse.jpg

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Este un deliciu pentru cei ce il privesc..., asa da, as sta ore sa il privesc si sa ma minunez ce fata are... multumiri cu carul, numai bine si mai asteptam, pa, pa, pa, Lucien.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Foarte dragut. Mersi Gregory.

mariana
| mariana a răspuns:

Draguta imagine, nu stiam ca si soriceii se joaca cu ursuletii de plus. Eu am avut un soricel in camara care mi-a ros izolatia de la tevile de apa si incalzire, care trec prin camara spre baia cea mica, asa cum daca stiam ca-i plac ursuletii ii puneam unul sa se joace, pentru a-mi lasa conductele in pace.
Oricum chiar pare sa-i placa jucaria, cu care se delecteaza. Multumesc pentru postare, mi-am adus aminte ca inca soricelul nu a aparut pentru a-l lasa rece.

| juniper a răspuns:

Imi place ursuletul happy

| Bishop a răspuns:

laughing simpatic sobolan

Stefan
| Stefan a răspuns:

Foarte dragalas.

| BUBULINA a răspuns:

Ce privire are happy
mersi

| Slavic a răspuns:

Este asa minunat micuţ şi drăguţ pot sal privesc veşnic pe micuţul acestawinking

| Gregory explică:

Mă bucur că te-a încântat. Plăcerea a fost de partea mea happy

| greenyk a răspuns:

Awww. Atat de cutee
; x

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Scumpu de el puppy dog eyes

| cioko19 a răspuns:

Cat e de scumpbatting eyelashes

| any007 a răspuns:

Foarte dragut...