Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Oare la citi oameni pot placea asemenea lucruri oribile? Chiar asa ceva doreste marele public din Romania? Astea caracterizeaza gustul romanilor? Doamne fereste, nu cred.

| Wilder a răspuns:

Era normal să facă şi Annoying Orange o parodie la Nyan Cat. rolling on the floor

| Wilder a răspuns:

Băă, e parodie, nu e o chestie facută în bătaie de joc faţă de Nyan Cat, lol. rolling on the floor

| calutuuuu a răspuns:

Am rezistat tot videoclipul! acum nu mai aud nimic in afara de nanana nanananana nanana nanananananananananananananananaana...INEBUNESC! HELP MY! fundaaaaaaaa?

| DreamAutopsy a răspuns:

Mie îmi place rolling on the floor
(mint)