| anonim_4396 a întrebat:

WOW! Oare e chiar adevarat? http://www.youtube.com/watch?v=auANHoHvt70

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Asta e otv-ul americii

| bombănucleară a răspuns:

Asta inseamna ca LadyJ si LadyJ2 o sa se bata pentru scutecele lui.

| CastorR a răspuns:

Ba tu esti prost?
E trucata ba...
http://www.justinbieber.ro/......de-51-ani/
Citeste ce scrie deasupra videoclipului...

| CrowUp a răspuns:

Aia fac misto de orice persoana.
Nici mie nu-mi place Porista Biberoaie.

| andrei62 a răspuns:

Normal ca el este happy

| Neah a răspuns:

Peodofilu arata ca un extraterestru :-s

| DeeaLove08 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti raspund dar va dau un sfat: terminati cu intrebarile despre justin! adica, au terminat fanele si ati inceput voi?! omg!

| Şvaiţăr a răspuns:

Ba nu! Eu sunt pedofil, el e in inchisoare.

| HeaDShoT_3065 a răspuns:

Nu este adevarat, nu este posibil. Ce om la 51 de ani are aceasta voce?!

Sper ca te-am ajutat, funda?

| SickOfWriting a răspuns:

Nu cred... oh go on Adica este imposibil ce om, adica barbat de 51 de ani are o voce de fetita live? Mai mult ca sigur niste fanii disperati sau unii care il urasc ca are succes au lansat acest zvon stupid oh go on...