| BiaSiAtat a întrebat:

WTF! Ce naiba? Ia uite pe la ce categorii umbla copii...Cand i-or prinde ma si tata

http://i.imgur.com/gcZlR.jpg

http://i.imgur.com/Ensku.jpg

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...asa e.eu zic sa le chemam pe fetitele powerpuff sa ii bata...

Răspuns utilizator avertizat
| DaV a răspuns:

Nu stiai?

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Mda mai sunt niste copii pe aici care pun orice intrebare la dragoste si sex si se cred super tarii ar trebui sa scriu sa scriu o poveste despre asta

| MyChemicalRomance a răspuns:

Spooky...poate cred ca "dragoste si sex" inseamna" teme si lecti" deci...big grin

| Prankster6 a răspuns:

Am mai vazut si eu d'astea...straight face

| Graftzoor a răspuns:

E nu le face nimica... il impusca razandrolling on the floor sau cel mai rau caz ii face buba sau nu le mai da boborolling on the floor)rolling on the floor)

| SoNiA123 a răspuns:

LOOOOLrolling on the floor)
N-as vrea sa fiu mama lorlaughing))) mi-e mila de parintii lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. E veche asta, propun desfiintarea acelei categorii si mutarea ei aici. N-ai ce le face.