| Geanin a întrebat:

You have a LUSH LIFE?

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Care e secretul?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Geanin):

Vechi... big grin

| Geanin explică (pentru DoarBogdan):

Ce vrei sa spui?
Ca l-ai vazut si sunt eu in urma sau ca nu l-ai vazut si nici nu te obosesti sa il vezi pentru ca esti un fitos care nu poate sa se uite la filme mai vechi de 2010, stii ceva eu am vazut si filme din anii 30...

| DoarBogdan a răspuns (pentru Geanin):

laughing Asa asa. Enerveaza-te laughing
Mda... sunt filme vechi pe care le-as vedea mereu. Mai ales daca au si continuari si o sa bage mereu, iau toata seria de la inceput.

| Geanin explică (pentru DoarBogdan):

Nu m-am enervat, imi place sa mai fac asa ca sa fiu mai special :3

| DoarBogdan a răspuns (pentru Geanin):

Desigur. Toata lumea vrea asta. Toti suntem speciali, chiar daca nu credem asta. Cumva fiecare avem povestea noastra, doar ca unii reusesc sa priveasca lucrurile altfel, ceea ce ii face putin mai diferiti. Look at me big grin

| Copac13 a răspuns:

Yes

| Geanin explică (pentru Copac13):

Cum asa?

| Copac13 a răspuns (pentru Geanin):

Sure

| Geanin explică (pentru Copac13):

Pai zi-ne si noua cum faci asta?