| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva cazat in statiunea Gyula Ungaria? Imi puteti recomanda o pensiune, un hotel sau o vila la pret acceptabil?

2 răspunsuri:
| omuletz a răspuns:

Eu am stat o saptamana in gyula, acum doi ani si anul acesta vom merge iar. Noi am fost cazati la o populara persoana numita D-NA ANI. in apropierea strandului sunt foarte multe pensiuni. Exista de asemenea HOTEL PARK dar si ERKEL HOTEL. La ERKEL HOTEL, daca esti cazat ai all inclusive. Te sfatuiesc sa te cazezi la o pensiune caci hotelurile sunt foarte scumpe. App. in GYULA nu se prea vorbeste engleza... BAFTA! fundita?

| adina_4425 a răspuns:

Eu am fost cu niste prietene la Pensiune - Csigaház Panzió is a fost ok dar daca vrei alte preturi sau... uitate pe site-ukl asta http://www.hellotourist.net/szallasok.php?varos=Gyula&nyelv=7