| eugenanghelus a întrebat:

cei care au fost in eforie sud / eforie nord imi puteti spune la ce hotel / pensiune v-ati cazat si cat a costat? cine imi da o oferta buna ( calitate/pret )

5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu am fost in eforie nord la o gazda la care am platit vreo 30 de lei pe camera..maxim 50 de lei.Conditiile nu sunt ca ale unui hotel,dar sunt bunehappy
Ai o baie, poti sa; ti pui mancarea in frigider, sa-ti faci o cafea ceva, e frumos, curat si este la 2 minute de centru si 10 minute de plaja.
Ideea este ca ar trebui sa suni din timp ca nu stiu daca mai are locuri libere.
Daca preturile au crescut putin eu imi cer scuze, dar noi am mers pe la sfarsitul lunii iunie, deci pe la sfarsitul sezonului.
Numai bine.

| iiQris a răspuns (pentru beautifulkiss):

N-ai un numar de telefon sau ceva? big grin pentru ca m-ar interesa, si la cate minute ii de plaja?

| beautifulkiss a răspuns (pentru iiQris):

10 minutelaughingam si zisbig grin

| TasieSimona a răspuns:

Buna. Eforie Sud Hotel Oltenia 100 ron in acest moment, dar trebuie sa ceri camerele de deasupra intrarii, restul sunt foarte mici si nu merita. Astea de deasupra intrarii merita spun eu; sunt spatioase si au vedere la mare. Mentionez ca hotelul este pe faleza, langa intrarea in parc(este la cam la jumatatea distantei dintre scarile mijlocii si cele multe big grin, poti cobori pe dealul acela de langa autoservirea Orizont, daca ai mentionat eforie sud imposibil sa nu o sti). Sper ca te-am ajutat.

| a răspuns:

Eu am fost cu mai multe rude in Eforie Nord la Vila Ana.E super.Nu costa foarte mult, e aproape de mare, iti face curat in camera in fiecare zi si nu-ti fura nimic.Mama si-a uitat inele pe masa( de aur) si acolo le-a gasit, nici nu s-a atins de ele.
De asemenea din balcon e o super priveliste. Faza e ca..nu prea trebuie sa faci galagie, patroana e o super tipa( de treaba) doar ca prefera linistea.Calitate este spun eu.
In camera ai aer conditionat,frigider, baie proprie, televizor...
Nu e prea scumpa, nu mai retin cat, cauta pe net.
Sper ca te-am ajutat!
Pa pa! Distractie placuta la mare!smug