| Alexa_7289 a întrebat:

A fost cineva in Kusadasi? V-a placut? Vreau si eu impresii...

Dau fundita celui mai frumos raspunsbig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| matadoru a răspuns:

Am fost anul trecut in Kusadasi, am stat la hotelul Fantasia Deluxe 5 stele.Totul a fost excelent si hotelul la fel, dar acolo nu exista hotel in care poti sa spui ca ceva nu a fost bun.Peste tot serviciile sunt excelente, personalul f amabil, toate hotelurile cu piscina, tobogane etc. Orasul e de asemea f frumos sunt multe magazine, restaurante, locuri de joaca si seara e f animat. fundita?

1 răspuns:
| Lalala a răspuns:

Eu am fost anul trecut in kusadasi la hotelul adakule si mi-a placut. Acum eu sunt in Turcia la saramsakli iar peste 5 zile ma duc iar dar la hotelul fantastic aqua parca. mie una mi-a placut mult si sper ca si tie o sa iti placa rasp meu si merge si o fundita?big grin:]]