| Lory_2572 a întrebat:

A fost cineva in Republica Dominicana? Eu o sa merg in vacanta saptamana viitoare acolo si sa stiu la ce sa ma astept...Clima cum e in martie? Multumesc

Răspuns Câştigător
| alina88 a răspuns:

Din auzite stiu ca e superrrrrrrr dar nu am avut norocul tau sa pot ajunge, cred ca o sa te distrezi fain, stiu ca nu am raspuns la ambele tale intrebari, dar am zis sa profit de ocazie sa-ti urez vacanta placuta si drum bun.

6 răspunsuri:
| aandreea a răspuns:

Daaaa

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Tinant cont ca e pe la Ecuator, si a fost declarata in trecut cea mai frumoasa tara a "lumii noi" cred ca e superb. din pacate nu am fost, deci e o parere obiectiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.accuweather.com
afli aici vremea in lume pe urmatoarele 15 zile. inainte de calatorii imi iau datele pentru zilele pe care le voi petrece si, le notez. nu am avut surprize pina acum, datele fiind exacte

| Florinna a răspuns:

Caaaaaaaald

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Lory ai un ID de mess as dori sa vb cu tine daca nu te deranjeaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ar trebui sa plec cu iubitul meu la sfarsitul lui februarie, ne-am uitat pe net sa vedem cum e timpul, ar trebui sa fie cam 29-30°. azi in Republica Domenicana erau 25°.