| AvalohAlyn a întrebat:

A fost cineva in Saturn la mare? Cum e? La ce hotel ati fost?

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Eu am fost in Saturn in 2013 la hotel Sirena. Despre statiune pot spune ca e cea mai potrivita daca vrei liniste, insa e destul de micuta si totusi frumoasa. Despre hotelul la care am fost, pot spune ca nu l-as recomanda niciodata nimanui din cauza personalului care este de-a dreptul lipsit de respect. Intr-o saptamana petrecuta acolo, femeia de serviciu nu a venit decat o singura daca sa faca ordine in camera( sa duca gunoiul, sa schimbe prosoapele de la baie, a nu se intelege ca am daramat hotelul) si a venit pentru ca atunci am sunat la receptie. Acesta este doar unul din exemple...dar daca mai vrei sa iti mai spun din experienta la acel hotel, da-mi mesaj laughing

1 răspuns:
| CautNume a răspuns:

Anul trecut am fost pe acolo, dar nu am stat in Saturn.Toate statiuniile acelea, Venus, Saturn, Neptun sunt in paragina si nu prea ai ce face.