| IoanaIonuca a întrebat:

Care plaja/statiune e mai frumoasa? Mangalia sau Saturn? Am de ales intre ele doua: Hotel Paradiso-Mangalia sau Hotel Hora-Saturn. Si nu stiu ce sa aleg

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Saturn, clar.
Am fost acolo de 2 ori si plaja e foarte bine ingrijita.
Hora.

| Lioana a răspuns:

Eu cand m-am cazat in Mangalia am mers la plaja in Saturn pentru ca Mangalia are plaje foarte inguste si nu mi-au placut.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Alege Saturn e mai misto.

| Nevroza a răspuns:

Plaja Mercur

| lilianaadelina a răspuns:

Saturn la orice ora

| Deserth a răspuns:

Plaja Marte

| Aihao19 a răspuns:

Saturn clar, am fost de 4 ori acolo si e excelenta si plaja si statiunea.

| IoanaIonuca explică (pentru Aihao19):

Si eu am fost acum 2 ani, mi s-a parut putin plictisitor. Tu ce ai facut in afara de bronzat si balaceala? Unde ai mers? Ceva zone frumoase?