| andi a întrebat:

A fost cineva in sulina? sau daca macar a auzit de sulina? cine stie secretul primelor 2 masini din sulina?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Da Sulina are o singura strada pe care circulau doua masini care nu mai sunt azi pentru. ca s-au ciocnit.

4 răspunsuri:
| andi explică:

Assiris are dreptate! a castigat! intr-adevar asta s-a intamplat, au fost 2 masini in tot orasul care s-au ciocnit. acum s-au schimbat treburile, sulina are doar 6 strazi paralele si f. multe masini dar multe dintre ele fantoma, adica cu numere false si multi conduc fara permis, cine sa-i intrebe...alte legi, alte conceptii...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Am fost in sulina in aprilie, dar nu stiu secretul, care e?

| Slavic a răspuns:

Sulina are o singura strada pe care circulau doua masini care nu mai sunt azi pentru ca s-au ciocnit unan alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cat praf este in Sulina nu au avut cum sa se vada si asa s-au ciocnit